Dobrodružina

titulka

Prázdniny utekly jako voda a školní družinka se opět naplnila žáky, kteří krásně odpočatí a plní energie natěšeni usedli do školních lavic.

Stejně jako loňský rok, bude nás ten letošní provázet celoroční projekt, tentokráte s názvem DOBRODRUŽINA
Cílem tohoto projektu je propojit učení se zážitkem, praktickou činností a hrou, podporovat aktivitu, fantazii a vlastní tvorbu dětí a v neposlední řadě upevňovat smysl pro týmovou činnost a spolupráci.

O tom, jak se nám dařilo plnit jednotlivé cíle projektu a co vše jsme při pobytu v DOBRODRUŽINCE zažili, vás budeme zde na stránkách školní družiny průběžně informovat.

Za školní družinu Ola Korecká - vychovatelka

plán