^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Honba za pokladem

gif

Část předposledního týdne před prázdninami jsme v družině věnovali hře HONBA ZA POKLADEM.

Cílem bylo najít podle navigace a nápovědy v mapce 5 zpráv, ze kterých jsme se dozvěděli, co musíme udělat, abychom získali indícii ve formě písmenka. Naštěstí se nám podařilo splnit všech pět kolů, ale tím to nekončilo. Z 5 získaných indícií (písmenek) jsme ještě museli složit slovo, jež bylo odpovědí na to, kde se poklad ukrývá.

Co myslíte, podařilo se nám poklad získat?

honba 1i 5i 7i 25i 28i 29i 30i morseovka 3i morseovka 5i morseovka 7 věšáki věšák 6i postel věšáki polštář kostkai kroky 1i hřiště 6i hřiště 7i hodiny 3námořníci 0námořníci 1námořníci 3námořníci 4z bingo

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.