^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Emoce v mouce

gif

Někdy je těžké přijímat všechny emoce, zvlášť ty né úplně příjemné. Ale pokud chceme, aby si děti sebe samých vážily, je fajn jim ukazovat, že jsou v pořádku, ať prožívají cokoliv. A také je důležité, abychom my sami své emoce dávali najevo, mluvili o nich, případně se za své reakce ve vzteku omluvili a tak dětem ukázali, že se to děje nám všem.
A proto jsme se v družince zábavnou formou seznámili s nejznámějšími druhy emocí a povídali si o nich, aby děti věděly, že jsou v pořádku a není s nimi nic špatně, když k nim přijde smutek nebo vztek na návštěvu.

1 v mouce 01 v mouce 11 v mouce 21 v mouce 31 v mouce 41 v mouce 51 v mouce 61 v mouce 71 v mouce 81 v mouce 9emoce 1emoce 2emoce 3emoce 4emoce 6čtení 0čtení 1čtení 3emoce postavy 2emoce postavy 3emoce postavy 4emoce postavy 5emoce postavy 6emoce v pohádce 1emoce v pohádce 2emoce v pohádce 3emoce v pohádce 4jak se cítím 1jak se cítím 2naše emoce 1naše emoce 2pexeso 1pexeso 2maminka 1maminka 2zábavazábava 1zábavy 2zábavy 3zábava 5

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.