^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Pampeliškový týden

Když sluníčko usmívá se,
probouzí se trávníček.
Rozzáří se v celé kráse,
plný zlatých sluníček.

Zlatovlásko, pampeliško,
přišlo jaro, je tvůj čas.
Nasyť včelkám prázdné bříško,
svojí krásou potěš nás.

9250

pampeliška cyklus 0pampeliška cyklus 1pampeliška cyklus 2pampeliška cyklus 3pampeliška krepák 3pampeliška sedmikráska 2pampeliška tvoření 1pampeliška tvoření 2pampeliška tvoření 3pampeliška věnečky 1pampeliška věnečky 3pampeliška věnečky 5pampeliška věnečky 6pohádkapracovní listy 2pracovní listy 3pracovní listy 4pracovní listy 5pracovní listy 6puzzle 1puzzle 2venku

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.