^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Čarodějnická škola

36

V týdnu 25.4.-29.4. otevřela v družince svá těžká dubová vrata ČARODĚJNICKÁ ŠKOLA KOUZEL. Paní čárotelka si pro nás připravila plno aktivit ze ŠKOLY KOUZEL. Jaké to byly a jak se nám dařilo se dozvíte v naší fotogarelii.

čarodějnice oheňčaroděj Romančarodějnice navlékání 1čarodějnice navlékání 2čarodějnice tvoření 1čarodějnice tvoření 2čarodějnice tvoření 3čtenčteníčtení básničkybingo 1klobouk 1klobouk 2klobouk 3lektvar 1lektvar 2lektvar 3omalovánky 1omalovánky 2pexesoškola kotlík 1škola kotlík 2škola lektvar 1škola lektvar 2škola listyškola listy 0škola listy 1škola listy 2škola listy 3škola listy 4škola listy 5škola listy 6škola pavoučci 4škola přiřazovačka 1škola přiřazovačka 2škola přísady 1škola přísady 2škola přísady 3škola přísady 4škola rej 1škola slabikyškola stínyškola větší berevenku kotlík 2venku kotlík 3venku krvavévenku let 1venku let 2venku poleno 1venku poleno 2venku poleno 3

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.