^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Jak se asi vyčasí aprílové počasí aneb Vyzrajte na pana Apríla :-)

laughing emoji 23

Tentokráte nás celým týdnem v družince doprovázel příběh o jednom malém mužíkovi, který se jmenuje PAN APRÍL. Nikdo neví, odkud pochází, jak přesně vypadá a proč tu vlastně je. Ovšem to, co se  o něm jistojistě ví je, že je to pan šprýmař. Panu Aprílu totiž udělá největší radost, když může někomu provést šprým a lumpárnu. A pro děti z družinky si připravil bojovku s názvem VYZRAJTE NA PANA APRÍLA. Celý týden jsme pak zakončili DNEM NARUBY :-)
A o tom, že jsme si opravdu užili spoustu legrace se můžete přesvědčit v přiložené fotogalerii :-)

apríl 1apríl 3planetaaprík mazlíček 1aprík mazlíček 2apríl komín 0apríl komín 1apríl komín 2apríl kostka 0apríl kostka 1apríl kostka 5apríl kód 1apríl kód 2apríl obruč 2apríl obruč 3apríl obruč 4apríl pravda 1apríl pravda 2apríl písmenka 1apríl písmenka 2apríl sirky 1apríl sirky 2apríl sirky 3apríl smajlíci 1apríl smajlíci 2apríl smajlíci 3apríl sítko 1apríl sítko 2apríl vidlička 1apríl vidlička 2apríl vidlička 2apríl vidlička 4apríl věci 1apríl věci 2apríl šišky 1apríl šišky 3apríl špejle 0apríl špejle 1krmeníkrmení 0krmení 1den naruby 1den naruby 2den naruby 3den naruby 4den naruby gól 1den naruby gól 2den naruby roleden naruby role 0den naruby role 1den naruby trakař 1den naruby trakař 2den naruby trakař 3den naruby trojnož 1den naruby trojnož 2den naruby trojnož 3židličkovaná 1židličkovaná 3lumpárny 1lumpárny 2z 1

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.