^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Vánoce pro zvířátka

Vánoce jsou svátky klidu, pohody, pohádek, dárků, ale hlavně plných bříšek. Dárky naděluje ve většině rodin Ježíšek a o plná bříška se nám postarají rodiče. Jak jednoduché, že?
Co ale taková zvířátka? Také budou mít plná bříška? A právě ZVÍŘÁTKA V ZIMĚ bylo téma posledního týdnu před vánočními prázdninami v naší družince. Cílem projektu bylo osvojit si základní poznatky o životě zvířátek a ptáčků v zimě, o tom jak jim můžeme pomoci přečkat tuhou zimu a záměrem bylo i vytvářet u dětí povědomí o sounáležitosti s přírodou a o její ochraně.

Přejeme Vám všem, ale i zvířátkům spokojené Vánoce, hlavně zdraví po celý další rok a prosíme, mysleme na zvířátka a přírodu nejen o Vánocích.

Děti a paní vychovatelka ze školní družiny ♥

zima 37
BESEDABESEDA 2HLADOVÝ PTÁČEKJEŘABINY 3JEŘABINY 5ježíšek na obláčkuježíšek na obláčku 1KRMÍTKO 1KRMÍTKO 2křížovkaLES 1LES 2LES 3LES 4LES 5PTAČÍ ZOBÁNÍ 1PTAČÍ ZOBÁNÍ 2PTAČÍ ZOBÁNÍ 5PTAČÍ ZOBÁNÍ 6PTAČÍ ZOBÁNÍ 7ptáček z vlny 1ptáček z vlny 2RUKAVIČKA 1RUKAVIČKA 2RUKAVIČKA 4RUKAVIČKA 5RUKAVIČKA 6sněhová vločka 1sněhová vločka 2sněhová vločka 3sněhová vločka 4vyhodnoceníVYSTOUPENVYSTOUPENÍZDRUŽBA 1ZDRUŽBA 2šifra

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.