Vánoce pro zvířátka

Vánoce jsou svátky klidu, pohody, pohádek, dárků, ale hlavně plných bříšek. Dárky naděluje ve většině rodin Ježíšek a o plná bříška se nám postarají rodiče. Jak jednoduché, že?
Co ale taková zvířátka? Také budou mít plná bříška? A právě ZVÍŘÁTKA V ZIMĚ bylo téma posledního týdnu před vánočními prázdninami v naší družince. Cílem projektu bylo osvojit si základní poznatky o životě zvířátek a ptáčků v zimě, o tom jak jim můžeme pomoci přečkat tuhou zimu a záměrem bylo i vytvářet u dětí povědomí o sounáležitosti s přírodou a o její ochraně.

Přejeme Vám všem, ale i zvířátkům spokojené Vánoce, hlavně zdraví po celý další rok a prosíme, mysleme na zvířátka a přírodu nejen o Vánocích.

Děti a paní vychovatelka ze školní družiny ♥

zima 37