^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Pekelná družinka

gif

Začátkem prosince se družinka proměnila v pekelné doupě. Čas čertů a Mikulášů je u dětí spojen se strachem a obavami z těchto nadpřirozených bytostí. Abychom ale tyto emoce alespoň trochu pomohli dětem zmírnit, užili jsme si po celý týden v PEKELNÉ DRUŽINCE spoustu zábavy.
Tak například jsme si četli příběh z knihy Neplechy čerta Zbrklíka, navštívili jsme „čertovskou školu“, přijali „pekelnou výzvu“, vyrobili jsme si čertici Belzebubu, Mikuláše i nádherné andílky, vyzkoušeli jsme si, co to znamená „mít z pekla štěstí“, naučili jsme se básničku pro Mikuláše, procvičili jazýčky při jazykolamu „Kopyto klopýtlo“ a čekal nás i turnaj v čertovském pexesu, Mikulášském dobble či zábavná hra „Poskládej si svého čerta“ nebo "Čert nikdy nespí".
Celým týdnem nás provázela spousta pekelných aktivit a pro nehříšné duše čekala na závěr sladká odměna, kterou nám přinesl čert Kleofáš.

andělské rojenícéčka 1céčka 3céčka 7dobble 1dobble 2hra z pekla štěstí 4hra z pekla štěstí 5hra z pekla štěstí 6hra z pekla štěstí 7hra z pekla štěstí 8hra z pekla štěstí 9hra z pekla štěstí 10kopytem sem 2kopýtka 1kopýtka 2kopýtka 3křížovkamikulášské tvoření 4mikulášské tvoření 5mikulášův košík 1mikulášův košík 2čteníA pekelná návštěva 1pekelná výzvpekelná výzva 0 1pekelná výzva 0 2pekelná výzva 0pekelná výzva 1pekelná výzva 2pekelná výzva 3pekelná výzva 5pekelná výzva 6pekelná výzva 7pekelná výzva 10pekelná výzva 11pekelná výzva 15pekelná výzva 20pekelná výzva 21pekelná výzva 25pekelná výzva 26pekelná výzva 27pekelná výzva 45 pytlpekelná výzva 46pekelná výzva 48pekelná výzva 51pekelná výzva 52pekelná výzva 53pekelná výzva 55 bramborapekelná výzva 56pekelná výzva 59 kožichypekelná výzva 666 kontrolapekelná výzva odměna 4pekelná výzva odměna 5pekelná výzva odměna 6pekelná výzva odměna 7pekelná výzva odměna 8pekelná výzva odměna 9pekelná výzva odměna 55A pekelná návštěvapobyt venkuposkládej svého čerta 1poskládej svého čerta 2poskládej svého čerta 3poskládej svého čerta 4poskládej svého čerta 5poskládej vého čerta 3rozcvičkarozcvička 1rozdílytři postavy 1tři postavy 2tři postavy 3tři postavy 5čertovská školička 1čertovská školička 2čertovská školička 3čertovská školička 4čertovské pexeso 1čertovské pexeso 2čert nikdy nespí 1čert nikdy nespí 2čert nikdy nespí 3čert nikdy nespí 4čert poslepu 1čert poslepu 2čertíci tvoření 1čertíci tvoření 2čertííci a anděléčertííci a andělé 1

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.