^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Vystoupení pro seniory

Již tradicí se stává vzájemná spolupráce naší školy a školky s Obecním úřadem v Bujanově. Tentokráte OÚ pořádal SETKÁNÍ SENIORŮ a děti naší ZŠ a MŠ přišly potěšit babičky a dědečky malým VYSTOUPENÍM. Pod vedením svých učitelek děti připravily pásmo písniček, tanečků a básní. Na závěr nechyběl ani malý dáreček pro všechny přítomné maminky a babičky ke dni Svátku matek v podobě keramického svícínku.
Ale ani naši účinkující neodcházeli s prázdnou, pan starosta měl pro děti přichystanou sladkou odměnu a ze spokojených tváří diváků a z velkého potlesku se dalo vyčíst, že se všem vystoupení našich žáčků líbilo.

Více se dozvíte na tomto odkaze v přiloženém slideshow: https://youtu.be/IR0BA5oWhUU  nebo kliknutím na obrázek.

love music guitar

 

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.