^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Za zvířátky zadními vrátky

gif

"Máme rádi zvířata, ....protože jsou chlupatá a mají hebkou srst". Slovům písničky Jiřího Suchého dají jistě za pravdu všichni majitelé zvířecích mazlíčků.
Pro některé z nás je tím nejlepším přítelem právě zvířecí mazlíček. Pohlazení přítulného zvířátka dokáže pohladit naši duši, dokáže potěšit. A nemusí to být jen ti malí domácí mazlíčci, které jsme už pustili do svých domovů (pejsky, kočky, ptáčky, křečky, morčata, fretky, myšky, ale i hady, želvy nebo třeba rybičky). I s ostatními zvířátky si člověk dobře rozumí.
Chlupatý kožíšek jemné srsti, krásné peří, duhové zbarvení šupin, přítulnost, věrnost, zábavnost, učenlivost – každé z nich má pro nás něco k obdivu i k radosti.

Nu a o tom všem jsme se během měsíce února mohli přesvědčit v naší družince, protože tématem tohoto měsíce byl projekt  ZA ZVÍŘÁTKY ZADNÍMI VRÁTKY. Jeho cílem bylo formovat u dětí kladný vztah ke zvířatům a předat jim zábavnou a hravou formou základní informace o zvířatech nejen hospodářských, ale také volně žijících ať již v našich lesích, ale nahlédli jsme i do světové sauny.

O tom, jak to vypadalo během února u krmítka na naší školní zahradě se můžete přesvědčit kliknutím zde - PTÁČCI U KRMÍTKA

55x 055x 155x 2vážkačtemečteme 1čteme 2zvířata hadačizvířata kimova 1zvířata kimova 2čím se živčím se živíčí je to ocásekžirafaakvárkobingobingo 1bingo 2bingo statekco jsem za zvíře 0co jsem za zvíře 1dobble zoodobble zoo 3hra ptačí hnízdainteraktivka 1jaké zvíře 2co jsem za zvíře 2jen takkrmelec 1krmelec 1Akrmelec 2krmelec 3krmelec 5krmítkolidské vlastnosti 0lidské vlastnosti 1lidské vlastnosti 2lidské vlastnosti 3nakrm tučnáka 2obydlí 1osová souměrnost 0osová souměrnost 01osová souměrnost 1pohlaď mě 2pohlaď mě 3poschovávaná zvířátka 1poschovávaná zvířátka 2prostředí zvířaprostředí zvířatptačí stínohraptáci pexesoptáci poznávačkapuzzle u krmítka 1puzzle u krmítka 2puzzle ze dvorku 2puzzle zvířata ze dvorkusafarislabikohraní 1slabikohraní 2slabikohraní 3stín 2valentýnská hravalentýn zvířátka 1valentýn zvířátka 2valentýn zvířátka 3venkuvenku číslené bingoTik Ťak Bum

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.