^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Prosinec v družince

gif

Měsíc prosinec je sice o něco kratší díky vánočním prázdninám, ale i tak jsme ve školní družině stihli kromě běžných každodenních zájmových činností spoustu mimořádných akcí a hrátek. Hned počátkem měsíce jsme si užili akci „PEKELNÁ DRUŽINKA“. Čekal nás týden plný různých her, aktivit, úkolů, rébusů, bojovek a četby z knihy Čert Zbrklík. 
Nezapomněli jsme samozřejmě ani na návštěvu nebeskou a tak nám byl pro spoustu aktivit předlohou i samotný svatý Mikuláš a andělé.

A protože se nezadržitelně blížily Vánoce a svátky s nimi spojené, vychutnávali jsme si společně ve školní družině při projektu UŽ JE TU ZAS, VÁNOČNÍ ČAS nádhernou kouzelnou předvánoční atmosféru. Z rádia zněly koledy a vánoční písně, některé jsme se i naučili, povídalo se o vánočních zvycích, na řadu přišly i výtvarné a tvořivé aktivity a děti si ve škole nazdobily stromeček. Pod ten jim Ježíšek nadělil i plno dárečků v podobě nových her do družinky, ale z důvodu velké nemocnosti dětí si je v družince rozbalíme až v novém roce.

Za školní družinu přejeme, ať vám v novém roce nechybí láska, štěstí a zdravíčko.

čerti v pekle 1čerti v pekle 2čerti v pekle 3čerti v pekle 4čerti v pekle 5čeetí řetězčeeti v pekle 7čerti v pekle 8čerti v pekle 9čerti v pekle 10čerti v pekle 11čerti v pekle 12čerti v pekle 13čerti v pekle 15čerti v pekle 16čerti v pekle 17čerti v pekle 18čerti v pekle 19čerti v pekle 20čerti v pekle 21čerti v pekle 22čerti v pekle 26čerti v pekle 27čerti v pekle 38čerti v pekle 43čerti v pekle 44čerti v pekle 54čerti v pekle 55čerti v pekle 56čerti v pekle 58čerti v pekle 60čerti v pekle 63čerti v pekle 64čerti v pekle 69čerti v pekle 70čerti v pekle 71čerti v pekle 72čerti v pekle 73čerti v pekle 75čerti v pekle 77čerti v pekle 79čerti v pekle 80čerti v pekle 81čerti v pekle 84čerti v pekle 85čerti v pekle 86čerti v pekle 88četi v pekle 81andělské tvoření 2andělské tvoření 3andělské tvoření 4andělské tvoření 5andělské tvoření 6andělské tvoření 8andělské tvoření 9andělské tvoření 10ježíšek 1ježíšek 2vánoce 2vánoce 3vánoce 4vánoce 5vánoce 6

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.