^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Sněhuláček poštovský panáček - překvapení pro děti z MŠ

uvod

Měsíc leden nám konečně přinesl tu pravou zimu. Sněžilo a tak jsme se v družině věnovali především zimním radovánkám. Jednou z nich bylo i stavění sněhuláka, původně určeného jako objekt pro pozorování vlivu počasí. Ale protože děti stavění bavilo, během chvilky na naší zahradě stála rovnou celá rodinka sněhuláků. „Že se nám ale ti sněhuláčci povedli“, zaznělo několikrát z úst dětí. “Byla by škoda se o ně s někým nepodělit“!

A tak vznikl nápad využít je jako překvapení pro kamarády z Mateřské školky. Děti přicházely s různými návrhy, doslova sršely nápady a nakonec po společné úvaze vznikl SNĚHULÁČEK POŠTOVSKÝ PANÁČEK. Jak již název napovídá, sněhuláček poštovský panáček přinesl dětem ze školky tajemný dopis. A o co konkrétně šlo? To se již dozvíte z naší přiložené fotogalerie.

12356101113141516181920212223

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.